pühapäev, 30. juuli 2017

Maailmaimet kaemas

Pärast Ameerika tuuri viimast edukat esinemist olime välja teeninud ühe korraliku road tripi Kanadasse Niagara juga vaatama. Enne sõitu tänasime veel Susanit kõige selle eest, mida ta teinud on.

Selleks, et päevavalges kohale jõuda ja lühikesest viibimisest maksimum võtta, algas meie päev varakult.
Ratastel seltskond jaotati kolme rendiauto vahel laiali ja ligi kümnetunnine teekond võiski alata. On the road again ... kes oli roolis, kes magas, kes nautis vaateid. Nägime sõidu ajal kauneid mägesid ja orge, järvi ja metsi, sõitsime läbi väikeste linnade ja põnevate külade.

Enne õhtuhämaruse saabumist jõudsimegi Niagara äärde. Jätsime oma asjad hotellitubadesse ja kiirustasime Skylon Towerisse, kus meile olid broneeritud kohad.


Kõik nautisid maitsvaid sööke ja öövärvides kohisevat juga. Seltskonnaga liitusid Larry ja Carla, kes on meie jaoks nüüd justkui Campanelli liikmed.
Tänasime Innat ja Susanit imetoreda ja erilise kontsertreisi korraldamise eest. Traditsiooniliselt laulsime tänulaulu, mille lõppedes aplodeerisid vaimustunult nii restorani külastajad kui teenindajadki.

Seejärel siirdusid väsinumad tagasi hotelli ja erksamad ööelu uudistama.

Seiklus jätkus juba varahommikul niisutava laevareisiga Niagara kohisevate voogude all.

Olime küll selga saanud ägedad punased vihmakeebid, kuid Niagara vett said tunda oma ihul kõik reisijad.

Pärast seda sai igaüks veel uudistada linna vaatamisväärsusi: lindude kuningriiki, vaadata juga kose tagant ja käia vaaterattal.

Kahe päeva läbitud tee pikkuseks kujunes 880 miili, ehk ligikaudu 1416 kilomeetrit. Täname autojuhte Aini ja Tiiat, Toomast ja Randarit ning Riinat ja Ivarit, kes meid ohutult Niagara juurde ja tagasi „koju“ sõidutasid!

Nüüd ootab meid ees kohvrite pakkimine ja tagasilend Eestisse.

Kommentaare ei ole: